atrakcje – Poligon

 

Niezwykłe miejsce z atrakcjami dla dzieci i dorosłych. Tutaj można przeżyć przygodę życia oraz miło spędzić czas na łonie natury, łącząc przyjemność odpoczynku na świeżym powietrzu z dawką adrenaliny.

POLIGON podzielony jest na kilka działów tematycznych – poniżej kilka z nich 🙂

Rezerwacja pod 606 197 652 lub na   info@kajtur.pl

Kuligi –  zabawa na śniegu mamy 5 dyżych sań – jednorazowo możeemy zabrać do 25 osób (dla najmłodszych i bojażliwych – posiadamy sanie z pasami bezpieczeństwa 🙂 . W pakiecie ognisko serwis kawowo herbaciany w  i dodatkowe atrakcje 🙂

Przejazd czołgiem – wojskowe szkolenie i jazda pancernym kolosem w poligonowym terenie, malowanie kamuflażu na twarzy. Hełmofon, kamizelka kuloodporna oraz: strzelnica ASG, żyroskop, obsługa armaty S-60 – poczujecie się jak prawdziwi żołnierze.

Quady – to z pozoru jazda po bezdrożach, ale to nie wszystko.  To przede wszystkim pomysł na ciekawy, aktywny weekend spędzony w gronie rodziny i znajomych. To także szansa na poznanie ciekawych miejsc które są w normalnych warunkach praktycznie niedostępne.Posiadamy quady o różnych pojemnościach i napędzie 2×4, 4×4,   Dodatkowym atutem jest nauka i zapoznanie się ze sposobami pokonywania ciężkiego terenu na prawdziwych maszynach przeprawowych wyposażonych we wciągarki.

ATV Polaris  RZR 1000   Mega szybka sportowa maszyna do jazy w każdym terenie. Pojazd zbudowany i zmodyfikowany specjalnie  dla Jakuba Przygońskiego który był jego pierwszym właścicielam . Obecnie te cacko jest w naszej stajni – zapraszamy do jazdy  🙂

 Amfibia ARGO -Dla bardziej wymagających mamy płwąjca  amfibie ARGO o napędzie 8×8. Dla tego pojazdu niema terenu nie do pokonania. Dzięki swoim właściwościom  może pełnić także role pojazdu rodzinnego zabiera aż 8 osób

Przejazd sprzętem wojskowym – do dyspozycji macie do wyboru czołg, samochody wysokiej mobilności KRAZ, URAL, STAR 266. Najpierw czeka Was krótkie przeszkolenie o potem mega zabawa w trudnym terenie.  – poczujecie się jak prawdziwi żołnierze.

Off Road 4×4 – mega zabawa i jazda autem terenowym o napędzie na 4 kola w ciężkim terenie. Nauczycie się posługiwać  wyciągarka, trapami, hi liftem, mamy swój prywatny 50ha teren gdzie jedynym ograniczeniem jest nasza fantazja

Wojskowy Tor Przeszkód – OSF najstarszą, ale jednocześnie najbardziej ekscytującą i widowiskową część parku stanowi OSF zwany ,,Małpim Gajem”. Tutaj można nabyć umiejętność poruszania się na polu walki oraz poczuć się jak prawdziwy komandos. By urealnić działania bojowe czeka Was jeszcze strzelnica i rzutnia granatów, gdzie sprawdzicie swoje celne oko i pewną rękę.

Grodzisko – przenosimy się 1000 lat wstecz. Czeka na Was wczesnośredniowieczne grodzisko otoczone fosą, palisadą i wałami obronnymi. Tu można poczuć w dłoni moc miecza, topora, przymierzyć kolczugę, sprawdzić się w strzelaniu z łuku i zabawach rycersko-plebejskich. Pod naszym okiem weźmiecie udział w warsztatach dawnego rzemiosła: garncarstwo, tkactwo, kowalstwo i coś dla ciała – zmielimy zboże, z którego wypieczemy pyszne podpłomyki. Opornych, leniwych i tych zbyt dokazujących zamkniemy w klatce i dybach, gdzie pod czujnym wzrokiem Światowida poddamy ich torturom, by sprowadzić na dobrą drogę.

Terenowy Wrak – Race –  o co chodzi w zawodach Wrak Race? Wystarczy samochód osobowy o niewielkiej  wartości – to zabezpieczamy my . Każdy z zawodników ma do przejechania tor wyposażony w przeszkody terenowe – hopki, doły, wodę oraz grząski piasek. Zwycięzcą zostaje ten uczestnik któremu uda się to wykonać w jak najkrótszym czasie.

Żyroskop – żądnych bardziej ekstremalnych wrażeń zapraszany na ,,żyroskop”  wersja maszyny cywilnej do trenowania pilotów i kosmonautów. Jest wykorzystywany przez wojsko do ćwiczeń oddziałów specjalnych. Symuluje warunki panujące w samolotach bojowych, sportowych czy w czasie skoków na spadochronie do 3G. Oprócz niesamowitych doznań żyroskop spełnia rolę rehabilitacyjną. Umożliwia wykonywanie ćwiczącemu aktywnych, swobodnych, trójwymiarowych ruchów poza normalną pionową pozycją. Jest to wyjątkowa cecha odróżniająca trenażer od wszystkich innych urządzeń treningowych czy terapeutycznych. To jedyny na świecie system terapeutyczny, umożliwiający aktywne poruszanie się we wszystkich płaszczyznach przestrzeni

Wyspa Skarbów – warto odwiedzić też naszą wyspę skarbów. Tu w tajemniczym miejscu katastrofy morskiej (tsunami, które nawiedziło nasze ziemie) znajdziecie przy pomocy elektronicznych wykrywaczy metalu skarby po tajemniczym galeonie ukryte w morskim pisku.

Alkogogle – alko-okulary i auta. Tyko u nas można sprawdzić, jak zachowujemy się podczas jazdy pod wpływem alkoholu – wszystko zgodnie z prawem. Zasiądziecie za kierownicą aut w alkogoglach symulujących 1,5 promila alkoholu. Jest to jazda na czas pod okiem instruktora na specjalnym torze. Okulary demonstrują upośledzenie zmysłów występujące po spożyciu alkoholu. Jazda autem w tych goglach uświadamia jak bardzo zmienia się nasza koordynacja wzrokowo-ruchowa i jak niebezpieczne jest prowadzenie pojazdu po kilku głębszych.

Adventure – w tej części przebojem są gry i pola paintballowe z jeżdżącymi czołgami, okopami i wrakami samochodów. Praca i zabawa koparkami, przejażdżki sprzętem wojskowym wycisną z gardeł krzyk przerażenia i podniosą poziom adrenaliny, błoto, bagno, okopy – URAL to kocha, pójdzie wszędzie. Gdy ochłoniecie, możecie się sprawdzić swe umiejętności w jeździe samochodem osobowym w ciężkim terenie. To, że nie macie prawa jazdy i nigdy wcześniej nie kierowaliście autem nie ma znaczenia. Tu na specjalnym torze można: spalić sprzęgło, urwać zderzak, błotnik lub lampę, bo czy są nam one koniecznie potrzebne do dobrej zabawy 🙂 . Nowość możliwość strzelania z broni ostrej.

Team buildinng – spróbujcie malowania aut sprayem i budowania z nich nowych futurystycznych maszyn, budowy tratw i przeprawiania się nimi przez przeszkody wodne. Wykonywanie zadań w taki sposób, aby jedynie współdziałanie wszystkich członków zespołu umożliwiło ich realizację, uruchamia proces zbiorowej „burzy mózgów”, podziału odpowiedzialności, dobrej koordynacji działań oraz wzajemnego motywowania. Usprawnia również komunikację w zespole, wyłania przywódców i skrupulatnych „wioślarzy”.

Spływy kajakowe – atrakcje to także kajaki – od wielu lat dokładamy wszelkich starań, aby organizowane przez nas spływy, wycieczki i imprezy dostarczały Państwu pozytywnych i niezapomnianych wrażeń. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i opiekę kadry. Szczególnie polecamy spływy z adrenaliną po zwałkowych rzekach np Mołstowa lub górny bieg Regi. Oferujemy wypożyczalnię sprzętu wodnego i pomoc w zaplanowaniu spływu.

Paintball – rodzaj gry zespołowej, polegającej na prowadzeniu pozorowanej walki z przeciwnikiem przy użyciu karabinków paintballowych – markerów, urządzeń zbliżonych kształtem i zasadą działania do prawdziwej broni strzelającymi kulkami wypełnionymi farbą. Czekaja na Was 3 pola paintballowe z okopami, bunkrami, czołgami paintballowymi oraz wrakami samochodów, Wszystko po to by Wasza wojskowa przygoda była jak najbardziej realna.  Zapraszam do boju niezależnie od pogody i temperatury nawet w mrozy – jesteśmy przygotowani n każdą ewentualność strzelamy na HP.                                                                                                                                                           

  Laser Tag – jako nowość wprowadziliśmy paintball laserowy – bezbolesna wersja klasycznego paintballa szczególnie dedykowane dla naszych mniejszych milusińskich, oraz dla kobiet jako element uatrakcyjniający firmowe imprezy integracyjne   🙂                                                                                                                                                                        – shotguny – mniejszy kaliber 0,50 cal. super bezpieczne nie powodujące siniaków

 Seygway –  p niezapomniany przejazd tym wymyślnym urządzeniem wyposażonym w komputer, drążek, akumulator i 2 koła – mega zabawa – mamy terenową najbardziej ,,wypasioną wersję będącą na rynku 🙂

Bezkrwawe Polowanie – żądnych bardziej extremalnych wrażeń zapraszam na bezkrwawe polowanie. Będziecie mogli sprawdzić się i nauczyć tropienia i podchodzenia zwierzyny tak jak podczas prawdziwego polowania. Będziemy jeździć quadami, wykorzystywać optykę myśliwską i noktowizję, uczyć rytuałów i zwyczajów łowieckich. Zwieńczeniem będzie udanie się na strzelnice myśliwską gdzie będzie można się sprawdzić z umiejętności strzeleckich z różnych rodzai broni w tym z RPK najbardziej wypasiona wersja legendarnego karabinka AK-47 (wersja dla komandosów)

Zapraszam KAJTUR EVENT ,,Poligon” Dariusz ZIELIŃSKI

Zadzwoń już dziś i umów się na spotkanie 606 197 652

[sc name=”kajtur”]