imprezy integracyjne
Imprezy integracyjne Impreza integracyjnaImpreza integracyjnaImprezy integracyjne

paintball / woodsball

Paintball – „jeśli lubisz coś robić – robisz to dobrze”

Szukasz prawdziwego paintballu – niech to zrobią zawodowcy!!!

Zapraszamy na grę niezależnie od pogody – posiadamy zimowe kulki, strzelamy na HP, odwodnione i wykoszone pole paintballowe.

U nas paintball prowadzą  żołnierze zawodowi – oni wprawnie wprowadzą Was w realia pola walki w zwięzły i czytelny sposób nauczą taktyki i bezpiecznej obsługi broni.

 

Nasze programy zbudowane są w oparciu o cztery elementy:

  • pierwszy – aktywne spędzenie czasu wolnego w gronie współpracowników lub znajomych
  • drugi – bezpieczne przeżycie wyjątkowych emocji
  • trzeci – przełamanie własnych barier oraz lęków
  • czwarty – wspaniałą zabawę

Paintball to niekonwencjonalny sposób spędzenia wolnego czasu i rozładowania negatywnych emocji, umocnienia więzi i zaufania oraz budowania grupy. Łączy w sobie elementy aktywnego wypoczynku z możliwością przeżycia nowej przygody. To gra strategiczna, w której siła mięśni nie jest cechą najważniejszą. Zwycięstwo jest w głowie. My Wam tylko podpowiemy jak najlepiej się bawić by gra odzwierciedlała realizm pola walki.

 

W trakcie zabaw paintballowych liczy się zdolność logicznego myślenia i racjonalnego podejmowania decyzji. W tej grze liczy się także kreatywność, spryt, komunikatywność, pomysłowość i umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji, analizy sytuacji oraz poruszania się w terenie – tu każdy może zostać przywódcą i liderem grupy.

 

Uczestnikom zapewniamy broń (karabinek – marker paintballowy, kulki z farbą), wypożyczamy także odzież ochronną (mundur, maska).  Nasz sprzęt to legendarne karabinki Tippman, Komando, BT. Czas trwania zabawy i ilość amunicji ustalają uczestnicy.

Przeprowadzamy trening walki realnej stosowany przez specjalne oddziały wojska i policji. By gra była czaderska używamy środków pirotechnicznych, krótkofalówek, map i szkiców oraz siatek maskujących.

 

Posiadany 3 pola paintballowe. Nasze najnowsze (ponad 12.000m2 !!!) posiada schrony bojowe, jeżdżące czołgi paintballowe, wraki samochodów i 2 linie okopów do obrony co oddaje prawdziwy klimat i realizm pola walki.Nasze pole paintballowe jest oświetlone – jest możliwość gry nocnej.

Kulki używane przez nas w rozgrywkach ulegają całkowitej biodegradacji, dzięki czemu Wasza impreza paintballowa  jest w pełni przyjazna dla środowiska i nie pozostawia po sobie trwałych śladów w terenie i odzieży.

 

ZAPEWNIAMY fachową pomoc przy dobraniu ciekawych scenariuszy gier, profesjonalną opiekę i pomoc oficerów i podoficerów i Wojska Polskiego i Legii Cudzoziemskiej, którzy poprowadzą was ku nowym niesamowitym doznaniom.

 

Nowosć – LASEROWY PAINTBALL – dla osób ceniących sobie większy realizm walki – mamy laserowe zestawy karabinków G-36 – podobną technolognie wykozystuje wojsko (czantoria) – nasze zestawy są mniej awaryne 🙂

IMPREZY INTEGRACYJNE ZIMĄ  PAINTBALL

 

Zapraszam Darek 606 197 652

Oprócz paintballowych gier stacjonarnych na naszym ,,Poligonie” organizujemy i prowadzimy programy i imprezy typu paintball w miejscowościach takich jak: Szczecin, Koszalin, Świnoujście, Goleniów, Stargard Szczeciński, Świdwin, Kołobrzeg, Sławno,Międzyzdroje, Słupsk.

 

ZOBACZ KONIECZNIE

Paranienormalni Tonight

KAJTUR EVENT - park rozrywki

Firmowe imprezy integracyjne

Integracja nad morzem

Zaścianek - biesiady

Pokazy historyczne

Szkolenie survivalowe

Team building

Spływy kajakowe

Atrakcje dla kolonii i obozów

Atrakcje na wycieczki dla szkół

Paintball / woodsball

Poligon

Atrakcje - Poligon

Off-Road 4x4

Szkolenie antyterrorystyczne

Wieczór kawalerski - panieński

Paintball laserowy