spływy kajakowe

odskocznia od codziennych obowiązków i stresów

Spływy kajakowe – zachodniopomorskie – kajaki wypożyczalnia

Zapraszamy codziennie na niezapomniane spływy kajakowe. Startujemy z Trzebiatowa do Mrzeżyna – czas około 3 godzin. Przy sprzyjających warunkach można go zakończyć na plaży 🙂

Na życzenie zorganizujemy spływ na innej trasie dostosowanej do Waszych umiejętności i potrzeb.

Spływy kajakowe z KAJTUR EVENT to rekreacja, aktywny wypoczynek na łonie natury, piękne widoki, niezapomniane przeżycia, adrenalina oraz bezpieczeństwo.

Naszą specjalnością jest organizacja spływów kajakowych, wypożyczanie i logistyka – czyli wszystko czego potrzebujecie by Wasze spływy kajakowe Regą, Parsętą, Wieprzą, Radwią, Mołstową, Odrą, Iną oraz innymi rzekami północno-zachodniej Polski były udane.

Oprócz fajnych kajaczków zapewnimy pyszne jedzonko oraz atrakcje na lądzie.

Uważamy, że wypoczynek w kajaku to świetna odskocznia od codziennych obowiązków i stresów. Na łonie przyrody można znakomicie wypocząć od zgiełku miasta, codziennych trosk i nabrać pozytywnej energii. My Wam w tym pomożemy.

Dzięki naszemu doświadczeniu zarówno indywidualne spływy kajakowe, grupowe wyprawy, jak i imprezy integracyjne w kajakach będą niezapomniane. Wy płyniecie, a my zajmujemy się resztą. Jeśli spływ kajakowy zechcecie lekko urozmaicić, chętnie Wam pomożemy – nasza oferta integracyjna świetnie się do tego nadaje.

Podpowiemy Wam również jak zorganizować bezpieczny i atrakcyjny spływ – zaufaj profesjonalistom 🙂

W czasie spływu zapewniamy kompleksową pomoc logistyczną oraz serwis wypożyczonego sprzętu. Wszyscy kajakarze korzystający z naszego sprzętu, są objęci ubezpieczeniem NNW.

Zamów spływ już dziś zadzwoń 606 197 652 lub napisz info@kajtur.pl

Organizujemy spływy kajakowe i wypożyczamy kajaki po takich rzekach jak: Rega, Parsęta, Radew, Ina, Wieprza, Słupia, Mołstowa, Grabowa, Odra.

SPŁYW KAJAKOWY REGĄ

Spływy Kajakowe Regą można rozpocząć od Świdwina należy jednak pamiętać, że w górnym jej biegu trasa jest dość trudna. Spotkamy tu wiele zwalonych drzew, kilka przenosek ale moim zdaniem warto. Od Reska rzeka staje się bardziej ,,cywilizowana” i będziecie mogli odpocząć.

W Płotach, Gryficach, Trzebiatowie i Mrzeżynie znajdują się się Przystanie kajakowe z pełnym węzłem sanitarnym wybudowane w ramach projektu Kajakiem Do Morza

Gdy będziecie w Trzebiatowie zapraszamy do naszego Parku Rozrywki ,,POLIGON” gdzie będziecie się mogli trochę rozerwać. Mamy tutaj: paintball, park linowy, Wojskowy Tor Przeszkód OSF, grodzisko ( mini Biskupin), strzelnicę, żyroskop (trenażer pilotów i skoczków wojskowych) ośrodek saperski, wypożyczalnia kajaków, zaścianek (chata biesiadna na dyskoteki i karaoke)

Dzięki tym walorom spływy kajakowe Regą są idealnym uzupełnieniem imprez integracyjnych i motywacyjnych.

SPŁYWY KAJAKOWE PARSĘTĄ

Spływy Parsętą można zacząć teoretycznie od Storkowa, lecz odcinek do Osówka bym sobie jednak odpuścił. Jego jego uciążliwość nie przekłada się na urok rzeki. Odcinek od Osówka do Karlina jest bardziej przystępny jednak nie należy do łatwych. Parsęta od Karlina do Kołobrzegu staje się łatwiejsza, nurt bardziej spokojny jest to idealny odcinek na spływy rodzinne dający dużo frajdy podczas obcowania z naturą.

Spływy kajakowe Parsętą muszą się liczyć z niedogodnościami typu w postaci braku infrastruktury logistycznej. Podczas spływu Parsętą nie natkniecie się na pensjonat oraz na typowe miejsca na biwaki z prysznicami. Trzeba samemu improwizować 🙂

Niestety spływy kajakowe Parsętą są Pozbawione możliwości wpłynięcia kajakiem do morza – jeśli na to liczycie Zapraszam na Regę 🙂

SPŁYWY KAJAKOWE RADWIĄ

Spływy Radwią można zacząć do Żydowa poniżej elektrowni. Ważne by sprawdzić czy nie nastąpi spust wody z górnego jeziora (tworzą się bardzo niebezpieczne wiry). Szlak kajakowy Radwi bardzo ładny jednak nie należy do łatwych zwłaszcza w początkowym etapie spływu. Na trasie spływu można skorzystać ośrodków wypoczynkowych zlokalizowanych na jeziorach co częste na innych pomorskich rzekach. Rzeka w Karlinie łączy się z Parsęta i Parsętą będziecie mogli płynąć dalej kajakiem do Morza.

SPŁYWY KAJAKOWE MOŁSTOWĄ

Spływy Mołstową proponuję zacząć w Rzesznikowie. Można spróbować powyżej (mieliśmy kilka grup które próbowały – wszystkie po ciężkiej walce poległy). Czekamy na następnych śmiałków 🙂

Szlak kajakowy Mołstowej jest prześliczny, dość trudny ale warto spróbować. Ja porównuję go do Drawy jednak nie ma tu tego tłoku kajakarzy, jest gdzie przenocować.

Moim zdaniem jest to idealna trasa na spływ kajakowy dla ,,wymagającego” i doświadczonego kajakarza. Gdy się po zmęczycie wpłyniecie na Regę która Wam odpuści i z dziką rozkoszą popłyniecie kajakiem do morza