Wyprawy autami terenowymi OFF-ROAD 4×4 samochody terenowe, quady

Off Road 4×4 i quady

Zapraszam na niezwykłą wyprawę pojazdami terenowymi w ciężkim terenie

Do Waszej dyspozycji czekają takie pojazdy jak:

 • samochody terenowe 4×4
 • pojazdy wojskowe 4×4, 6×6 i gąsienicowe
 • ATV Polaris sportowy RZR 1000
 • quady 2×4 i 4×4
 • amfibia ARGO 8×8 – plywająca
 • ciągniki 4×4 (monster truck MTZ)
 • terenowy seygway X2 (najmocniejszy model na świecie)

Takie wyjazdy są doskonałym uzupełnieniem imprez integracyjnych, pikników firmowych, zabaw team buildingowych. Świetnie się sprawdzą jako prezent urodzinowy, aktywny wyjazd we dwoje na łono natury, atrakcja na wieczór panieński, kawalerski.

Wyprawa, którą Ci proponujemy, daje szansę nabycia umiejętności posługiwania się autem o napędzie na cztery lub sześć kół! Ta wyprawa na zawsze pozostanie w Twojej pamięci…

Teren – Posiadamy własny ponad 50ha teren gdzie można spróbować pokonywania praktycznie każdego terenu: błota, bagna, trawersy, górki, wzniesienia, wąwozy, jary. Wszystko zależy od Waszej fantazji, umiejętności i czasu jaki chcecie na to przeznaczyć.

Nasi instruktorzy, dostarczą Państwu wrażeń z jazdy i nauczą was pokonać przeszkody terenowe pojazdami z napędem: 2×4, 4×4, 6×6, 8×8. Nauczymy Was wykorzystania wyciągarki, trapów, hi-lifta, liny kinetycznej i środków podręcznych. W trakcie przejazdu uczestnicy będą mogli sami spróbować swoich sił w jeździe po bezdrożach. Pokażemy i będziemy starali się nauczyć naszych uczestników podstawowych zasad jazdy w ciężkim terenie.

Off Road – 4×4 z adrenaliną. Wyprawy samochodem w wymagającym terenie. Do dyspozycji uczestników będą przygotowane specjalnie do pokonywania terenu pojazdy wraz z doświadczonymi kierowcami-instruktorami. Uczestnicy otrzymają bezpieczną a zarazem niezapomnianą jazdę po bezdrożach, pełną emocji i adrenaliny.

QUADY Na taką wyprawę posiadamy szeroką gamę markowych pojazdów. Każda przejażdżka, niezależnie od wyboru sprzętu, odbywa się pod okiem instruktora czuwającego nad bezpieczeństwem i dobrą zabawą. Teren i obszar jazdy jest zróżnicowany, proponujemy przejazd przez dukty leśne po bagniste brody, górki, wzniesienia jednym słowem wszędzie tam gdzie normalnie byś się nie wybrał – od tego jest właśnie – quad dlatego przyjedź do nas.

Chcesz przeżyć niesamowitą przygodę wyjątkowymi pojazdami zapraszam.

Zgłoszenia prosimy wysyłać mailem na adres info@kajtur.pl

Gdzie: POLIGON w Chełmie Gryfickim obok Trzebiatowa lub we wskazanym przez Państwa miejscu.

Dużo dobrej zabawy po zakończeniu szkolenia:

 • zabawy linowe
 • żyroskop – test na trenażerze dla pilotów i skoczków wojskowych
 • wojskowy tor przeszkód (OSF)- zwany „Małpim Gajem”
 • strzelnica
 • zabawy rycerskie w grodzisku
 • poszukiwanie skarbów przy pomocy elektronicznych wykrywaczy metalu
 • serwis kawowo herbaciany

Teren do jazdy 4×4 – jeśli macie terenówkę i szukacie fajnego wymagajacego terenu do jazdy, zapraszam do naszego Centrum Survivalu Poligon. Mamy tutaj ponad 23ha prywatnego lasu z 7 ogromnymi jarami i wąwozami gdzie są atrakcyjne trasy praktycznie dla każdego auta. Jedynymi ograniczeniami są fantazja i bezpieczeństwo. Każdy znajdzie coś dla siebie. Znajdą tu frajdę SUV y i dla wymagajacych przydadzą się 2 wyciągarki 🙂

Rezerwacja i przepustki na wjazd pod 606 197 652 Dla stałych Gości atrakcyjne rabaty – zapraszam Darek

W razie pytań służę pomocą pod nr 606 197 652 lub napisz na adres e-mail: info@kajtur.pl

Zobacz koniecznie: Zasady korzystania z naturalnego Toru Off Road VIP Poligon

Pozdrawiam i zapraszam Darek.