Laser Tag

PAINTBALL LASEROWY

Laserowy paintball, nowa forma rozrywki, będąca połączeniem taktyki wojskowej z interaktywną.

OFERUJEMY

jeden z najlepszych zestawów do paintballa laserowego wyposażonego w:

  • automatyczne karabinki AK 47
  • ciężkie karabiny maszynowe M-60
  • karabiny snajperskie Bareett M-82
  • pistolety maszynowe
  • miny CLAYMORE
  • pułapki AJDIK
  • czołgi paintballowe
  • elektroniczne bazy

...i wiele innych dodatków zapewniających rewelacyjną grę

Szukacie świetnej zabawy dla każdego?

LT to miękka alternatywa dla klasycznego paintballa, idealna niezależnie od wieku i płci.

Jedynym jego mankamentem i słabą stroną jest brak bólu przy bezpośrednim trafieniem przeciwnika, nie pozostawiająca śladów po kulkach z farbą – trafienie jest sygnalizowane sygnałem dźwiękowym, świetlnym i wyłączeniem karabinka. Pokazuje nazwę gracza który cię zestrzelił.

Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie bezpieczeństwo zabawa jest bezbolesna i mogą brać w niej udział właściwe wszyscy!

Duża intuicyjność w obsłudze sprzętu, realizm karabinków – w naszym wypadku jest to model HK G36 karabinek automatyczny, obecnie przepisowa broń żołnierzy armii niemieckiej i hiszpańskiej

Szczególnie dedykowany jest dla osób które na pierwszym miejscu przedkładają realizm pola walki – tego typu technologie używają w szkoleniu praktycznie wszystkie armie świata.

Na początek przejdziecie krótkie szkolenie, wydamy Wam broń i zapoznamy z terenem.

Niewątpliwą zaleta Laser Taga jest możliwość gry praktycznie wszędzie. Graliśmy już w paintball na: nadmorskiej plaży, w szkolnej klasie, ośrodku wypoczynkowym, hotelu, w środku miasta no i oczywiście lesie, budynkach, Poligonie by zabawa była bardziej ,,koszerna”

Laser tag kajtur
paintball laserowy kajtur

NIEKOŃCZĄCA SIĘ ZABAWA

Ilość amunicji jest praktycznie nieograniczona – możemy ją dostosować do danego scenariusza i warunków gry. Podczas gry nie musicie dokupywać żadnych kulek, jeśli chcecie i sytuacja tego wymaga ciągle możecie siec do przeciwników ,,ołowiem”

Ogromne możliwości konfiguracji rozgrywek (szeroki wybór scenariuszy), charakter zabawy preferujący spryt, celność i zmysł taktyczny ponad siłę i szybkość oraz największa i poruszająca wyobraźnie, w pełni zaadoptowana pod charakter rozrywki arena, sprawiają, że jest to idealna propozycja także dla kobiet i dzieci.

Tego typu technologie używają w szkoleniu praktycznie wszystkie armie świata. Nasz sprzęt moim zdaniem jest lepszy od wykorzystywanej w Wojsku Polskim ,,Czantorii” obsługiwałem ją przez kilka lat podczas służby wojskowej. Miałem nawet wkład w jej rozbudowę – wymyśliłem i testowałem jako pierwszy tarcze strzelnicze imitujące czołgi, transportery i piechotę. Wadą czantorii jest konieczność ciągłego zgrywania urządzenia ze sprzętem bojowym.

U nas macie – karabinki gotowe do działania od ręki, mega celne – można trafić przeciwnika 1 pociskiem na odległość nawet 200m – klasycznym paintballu lub ASG jest to w strefie marzeń.

Jednym słowem mega zabawa zapraszam Darek