imprezy integracyjne
Imprezy integracyjne Impreza integracyjnaImpreza integracyjnaImprezy integracyjne

pokazy historyczne

TURNIEJE RYCERSKIE, biesiady, POKAZY RZEMIOSŁA   Nietypowa forma relaksu i integracja pracowników w klimacie średniowiecznej zabawy. Strzelanie z łuków, rzuty włócznią oraz sprawdzenie swoich umiejętności w używaniu miecza. Tylko u nas wszystko to możesz zrobić pod okiem specjalistów z każdej konkurencji.

 

Uczestnicy mogą rywalizować (indywidualnie lub grupowo) ze sobą w rożnych konkurencjach – m.in.: przeciąganie liny, bolkowskie narty, walki na równoważni, strzelanie z łuku, rzuty toporem, oszczepem, konkursy sprawnościowe z mieczem, młotem, dybami i podkowami. Chętni mogą wziąć udział w warsztatach rzemiosła. Nad wszystkim czuwa doświadczony animator.

 

Pokazy walk rycerskich, rekonstrukcje historyczne, ciekawe stylizacje i stroje można wykorzystać zarówno podczas imprez na zamkach jak również w hotelu, pensjonacie lub podczas postoju na spływie kajakowym. Nauczymy Was władania bronią białą oraz podstawowych ciosów i uników. Własnoręcznie będziecie mogli wybić średniowieczne monety.

 

Posiadamy otoczone fosą i palisadą grodzisko, którego strzeże Pomorska Drużyna Brzeżan. Pod naszym okiem będziecie mogli wziąć udział w historii na żywo, cofnąć się w czasie i aktywnie uczestniczyć w  życiu codziennym dawnych mieszkańców. Realizując ten element zawsze staramy się by kompozycyjnie był on jak najbardziej dostosowany do całości imprezy z wykorzystaniem wielorakości opancerzenia i oręża.

Jako organizator imprez integracyjnych robimy pokazy i rekonstrukcje historyczne które są idealnym uzupełnieniem imprez integracyjnych, eventów i pikników firmowych.  Często organizujemy je w oparciu o nasz Poligon gdzie posiadamy bogatą infrastrukturę idealnie stworzoną do realizacji imprez integracyjnych i motywacyjnych.

Odtwarzamy

– epizody i rzemiosło z okresów wczesnych słowian i wikingów.

– późne średniowiecze – krzyżaków i rycerzy Jagieły.

– wojsko II Rzeczpospolitej Polskiej, Żołnierzy Wyklętych i I Armii Ludowego Wojska Polskiego.

– rekonstrukcje ważnych wydarzeń z okresu PRL.

Oprócz imprez stacjonarnych organizujemy również pokazy i rekonstrukcje na terenie województwa zachodniopomorskiego a w szczególności w takich miejscowościach jak:

Kołobrzeg, Goleniów, Szczecin, Police, Koszalin, Świnoujście, Międzyzdroje, Słupsk, Sławno.

Zapraszam Darek 606 197 652

ZOBACZ KONIECZNIE

Paranienormalni Tonight

KAJTUR EVENT - park rozrywki

Firmowe imprezy integracyjne

Integracja nad morzem

Zaścianek - biesiady

Pokazy historyczne

Szkolenie survivalowe

Team building

Spływy kajakowe

Atrakcje dla kolonii i obozów

Atrakcje na wycieczki dla szkół

Paintball / woodsball

Poligon

Atrakcje - Poligon

Off-Road 4x4

Szkolenie antyterrorystyczne

Wieczór kawalerski - panieński

Paintball laserowy