imprezy integracyjne

CENNIK

CENNIK USŁUG ZWIĄZANY ZE SPŁYWAMI KAJAKOWYMI:

Cena wypożyczenia, transportu i organizacji spływów kajakowych jest ustalana indywidualnie w zależności od terminu, trasy i rodzaju sprzętu.

Koszt wypożyczenia

KAJAK POLIETYLENOWY –  – 60zł

KAJAK POLIESTROWY – Turystyczny – 50zł

CANOE – Apache III – 65zł

Dla stałych klientów oraz dużych grup zorganizowanych przewidujemy atrakcyjne promocje!

Promocja  ,,Kajakowy Czwartek „– 35zł osoba – spływ Trzebiatów – Mrzeżyno. Start w każdy czwartek o godzinie 10.00 przy ulicy Parkowej, 200m od  sklepu Biedronki w kierunku na Rewal, Międzyzdroje droga 102. Zapisy  pod   info@kajtur.pl   Zapewniamy kajaki z pełnym wyposażeniem, ubezpieczenie NNW, opłatę portową w Mrzeżynie, transport powrotny kierowców. Zapraszamy

NASZ SPRZĘT:

KAJAK POLIETYLENOWY – Pro Tour 470 – najnowszy model. Kajak 2/3-osobowy (między siedzeniami znajduje się dodatkowe siedzisko dla małego dziecka), wyprofilowane, bardzo wygodne fotele ze składanymi oparciami. Otwarty kokpit z wysokimi burtami (wys. 0,41 m) umożliwia komfort pływania jak również ułatwia załadunek bagażu, kajak posiada wodoszczelną komorę na bagaż. Kajak jest płaskodenny z dwoma podłużnymi wgłębieniami na dnie ułatwiającymi utrzymanie kursu, stabilny i łatwy w manewrowaniu.

 

 

KAJAK POLIESTROWY – Turystyczny 480 – klasyczny mocny kajak 2-osobowy z wyprofilowanymi siedzeniami w podwójnej podłodze z laminatu. Posiada z tyłu zamykany luk bagażowy, w dziobie dużo miejsca na przechowanie potrzebnych rzeczy. Kajak płaskodenny dzięki czemu jest bardzo stabilny i łatwo pokonuje przepłycenia oraz przeszkody. Daje poczucie dużego bezpieczeństwa na wodzie w sytuacjach trudnych na rzece.

 

CANOE – Apache III – Idealne dla całej rodziny (3 osoby dorosłe lub dwie osoby dorosłe i dwójka dzieci) + spory bagaż. Wytrzymałe i stabilne.

 

Dodatkowo pomożemy w organizacji lub zorganizujemy:

– zabezpieczenie: ratownicze i przewodnickie

– logistyka – przewóz uczestników, bagaży i sprzętu.

 

 

Dowiedz się więcej zdzwoń już dziś   606 197 652   lub napisz     info@kajtur.pl

 

ZOBACZ KONIECZNIE

Paranienormalni Tonight

KAJTUR EVENT - park rozrywki

Firmowe imprezy integracyjne

Integracja nad morzem

Zaścianek - biesiady

Pokazy historyczne

Szkolenie survivalowe

Team building

Spływy kajakowe

Atrakcje dla kolonii i obozów

Atrakcje na wycieczki dla szkół

Paintball / woodsball

Poligon

Atrakcje - Poligon

Off-Road 4x4

Szkolenie antyterrorystyczne

Wieczór kawalerski - panieński

Paintball laserowy