SPŁYWY KAJAKOWE REGA – KAJAKIEM DO MORZA

Spływy Kajakowe Regą – Kajakiem Do Morza – Wypożyczanie Kajaków

Promocja ,,Kajakowy Czwartek” – 40zł osoba – spływ Trzebiatów – Mrzeżyno. Start w każdy czwartek o godzinie 10.00 przy ulicy Parkowej, 200m od  Biedronki w kierunku na Rewal, Międzyzdroje. Zapisy telefonicznie pod 606 197 652 lub pod info@kajtur.pl Zapewniamy nowe polietylenowe kajaki z pełnym wyposażeniem, ubezpieczenie NNW, mapkę, pamiątkową monetę ze spływu, opłatę portową w Mrzeżynie, transport powrotny kierowców 1 na grupe – przy grupie 10 osobowej 1 osoba gratis 🙂  Dla każdego uczestnika kajakowa pamątka ze spływu 🙂

UWAGA – na trasie Włodarka – Mrzeżyno widziano fokę – życzę Wam takiego spotkania i zapraszam na spływy 🙂

Rega jest rewelacyjną propozycją dla osób pragnących połączyć spływ kajakowy uroczą rzeką Regą z wypoczynkiem na nadmorskiej plaży.

Organizując z nami spływ lub wypożyczając od nas kajaki otrzymasz: aktualne wiadomości z rzeki, opiekę logistyczną podczas spływu (jesteśmy na miejscu),  oraz zalaminowaną mapkę i przewodnik kajakowy

 

Wszystkie nasze kajaki są bardzo pakowne, wygodne i posiadają komory na bagaże. Dla Waszego komfortu, zabezpieczamy spływy kajakowe Regą od strony lądu. Przygotujemy grill lub ognisko, znajdzie oczywiście się jakiś stół i ławki oraz ciepła herbata i kawa. Jeżeli będzie trzeba zrobimy dla Was zakupy oraz dowieziemy ciepłe posiłki.

 

Imprezy integracyjne w kajaku i wypożyczanie kajaków – mamy w tym doświadczenie. Nie patrz tylko miłą i kameralną atmosferę, ważne jest również  bezpieczeństwo i jakość imprezy, łączymy te elementy i dajemy gwarancje satysfakcji. Możemy również zapewnić przewodników  i instruktorów z uprawnieniami PZKaj oraz ratowników WOPR.

 

Gdy dopadnie Was nuda lub braknie Wam pomysłów na spędzenie wolnego czasu podczas spływu kajakowego Regą przyjedziemy i zorganizujemy Wam wspaniałą zabawę – patrz imprezy integracyjne.

 Szlak kajakowy rzeki Regi – opis – kliknij

 

W ramach projektu Kajakiem do Morza by uatrakcyjnić spływy kajakowe Regą – stworzono sieć przystani kajakowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą na rzece Redze w 4 miejscowościach: Płoty, Gryfice, Trzebiatów, Mrzeżyno – są tu w pełne węzły sanitarne, dodatkowo w Trzebiatowie można się rozbić wygodnie pod namiotem.

 

Filmik „KAJAKIEM DO MORZA”

 

Propozycje na jednodniowe spływy kajakowe Regą:

Gryfice – Trzebiatów       – 7h spływu
Gąbin – Włodarka         – 3h spływu
Gąbin – Trzebiatów         – 1h spływu
Borzęcin – Trzebiatów     – 4h spływu
Trzebiatów – Mrzeżyno    – 3h spływu

 

Dla twardzieli i zapaleńców polecamy spływy kajakowe Mołstową z finiszem Redze.  (mocno zwałkowa, urocza rzeka)

 

GRATIS ZAPEWNIAMY: bezpieczne dozorowane parkingi, przewodnik po rzece Redze ze szczegółowy opisem trasy, mapkami oraz kilometrówką.

 

Zapraszam KAJTUR EVENT Dariusz ZIELIŃSKI  606 197 652  info@kajtur.pl

 

Spływy kajakowe Regą proponuje zacząć od Świdwina który jest dla kajakarzy dość trudną  przeszkodę do pokonania.

Nasza wypożyczalnia znajdująca się w Chełmie Gryfickim obok Trzebiatowa stanowi doskonały punkt wypadowy  do wypraw na spływy kajakowe Regą i jej dopływy.

Można ty skorzystać z pola namiotowego oraz chaty biesiadnej z możliwością spania na sianie.

 

 

Nasi kajakarze (osoby korzystające z naszego sprzętu) są objęci ubezpieczeniem NNW.

Zapewniamy tu dla nich darmowy bezpieczny dozorowany parking.

 

 

Rega jest  jedną z najatrakcyjniejszych  polskich rzek. Na większości swojej trasy płynie przez tereny bezleśne, ale zadrzewione brzegi stwarzają wrażenie rzeki wśród leśnej. Nurt Regi jest dość spokojny i bardzo malowniczy, nawet trudne odcinki rewanżują się nam swym urokiem za wszystkie niedogodności podczas spływu i wpływa do morza.

Trasa na odcinku Płoty – Mrzeżyno jest łatwa i bardzo wygodna gdyż w ramach projektu Kajakiem Do Morza wybudowano sieć przystani kajakowych i polecam ją początkującym kajakarzom. Dużym dodatkowym atutem szlaku kajakowego Regi jest to, są miasta o ciekawych walorach turystycznych ( Świdwin, Łobez, Resko, Płoty, Gryfice, Trzebiatów). Szlak kajakowy Regi zaczyna się w Świdwinie i biegnie do Mrzeżyna, ale liczne wygodnie punkty umożliwiające wodowanie kajaków sprawiają, że spływ Regą, można zaplanować w wariantach jedno i wielodniowych. W ostatnich latach powstała bogata infrastruktura kajakowa wzdłuż szlaku, co znacznie podnosi jego walory rekreacyjne i wypoczynkowe. W ramach projektu kajakiem do morza wybudowano cztery przystanie kajakowe w Płotach, Gryficach, Trzebiatowie oraz w Mrzeżynie, z pełnym węzłami sanitarnym, trapami, pomostami, na niektórych są fajne miejsca do biwakowania.

Pogoda w tym roku nas nie rozpieszcza a Wy będąc w takich miejscowościach jak: Rewal, Pogorzelica, Mrzeżyno, Pustkowo, Dźwirzyno, Trzebiatów, Kołobrzeg, Pobierowo, Trzęsacz nie macie co robić przyjedzcie na spływ uroczą rzeką Regą.

Masz pociąg do Regi zadzwoń.

Życzę miłej zabawy i spotkania na szlaku:)   Darek

 

[sc name=”kajtur”]