team building

Team building to doskonały sposób na budowanie zespołu za pomocą zróżnicowanych form integracji. Odpowiednio zorganizowane eventy team buildingowe dają możliwość rozwijania pozytywnych relacji w grupie, zwiększania motywacji do wspólnego rozwiązywania problemów, a także ukierunkowania wszystkich członków grupy na wspólny cel.

Pomocne w tym względzie będą wszelkie imprezy oparte na tzw. team building (budowanie zespołu) gdyż wymuszają integrację. Ich zasady są skonstruowane w taki sposób, by konieczne było podjęcie współpracy pomiędzy uczestnikami gry dla osiągnięcia określonego celu i zwycięstwa. Poszczególne konkurencje zaś tak, by wykonanie ich w pojedynkę było praktycznie niemożliwe. Co więcej z reguły trzeba określić plan działania dla uzyskania zadowalającego rezultatu.

Podczas zabaw tego typu każdy z uczestników będzie miał okazję wykazać się kreatywnością, dobrymi pomysłami i nierzadko także sprytem.

Pomożemy dobrać najlepsze metody integracji Waszego zespołu, dzięki czemu stanie się on efektywniejszy w pracy i zacznie odnosić wymierne sukcesy.

Nasze zajęcia mają na celu wspaniałą zabawę przy jednoczesnym sprawdzeniu: współpracy w grupie, zdolności przywódczych, sprawności fizycznej. Rywalizacja jest prowadzona z elementami autoprezentacji oraz prowadzenia negocjacji.

Grupy poruszają się o własnych siłach, są zwarte i wspólnie biorą udział w konkurencjach.

Nad prawidłowym wykonaniem zadań i bezpieczeństwem grupy czuwa przewodnik (instruktor), który za drobną opłatą (trzeba to odpracować, lub dobrze negocjować, wszystkie chwyty dozwolone) służyć może pomocą i radą, ale fizycznie nie bierze udziału w konkurencjach.

Po wystartowaniu poszczególne drużyny kierują się w kierunku wyznaczonym przez mapę i wykonują poszczególne zadania.

Różnorodne ćwiczenia i zadania wykonywane w grupie wymagają od uczestników wzajemnych ustępstw, kompromisów oraz wyłonienia przywódcy, gdyż bez grupa nie jest w stanie wykonać w określonym czasie powierzonego zadania.

Teambuilding jest kwintesencją dobrej integracji. W prosty i przejrzysty i czytelny sposób wymuszają na uczestnikach współpracę dla osiągnięcia z góry określonego celu.

Konkurencje te są tak dobrane, by wykonanie ich w pojedynkę było praktycznie niemożliwe. Co więcej, z reguły trzeba też określić plan działania dla uzyskania najlepszego rezultatu.

Oprócz imprez stacjonarnych na naszym terenie organizujemy imprezy wyjazdowe nad morzem oraz w takich miejscach jak: Szczecin, Międzyzdroje, Goleniów, Koszalin, Sławno, Kołobrzeg, Świnoujście, Stargard Szczeciński.